/Files/images/sots_pedagog/В Школу.jpg

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Її мета – привернути увагу громадськості до актуальних проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерної нерівності та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. Дата початку та закінчення акції обрана невипадково:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством над жінками, присвячений сестрам Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури Трухильо у Домініканській республіці у 1960 році;

10 грудня – Міжнародний день захисту прав людини. Уряди країн-членів ООН саме у цей день 1948 року визнали права людини «на життя, свободу та недоторканість особи для всіх без винятків», підписавши Загальну декларацію прав людини.

Учні нашої школи стали активними учасниками акції:

- 25 листопада було проведено лінійку «Ми проти насилля»;

- з 29 листопада по 10 грудня організовано виставку плакатів «Ми проти насилля»

- 4 грудня на тренінговому занятті «Ми врятуємо світ» п’ятикласники розповіли, якою б , чудовою була наша планета без проявів агресії, насилля, негативу. Вони зробили висновок, що лише добро, справедливість почуття поваги один до одного змінять наше суспільство, зроблять його кращим.

Крім того, у кожному класі було проведено тематичні години спілкування.

/Files/images/sots_pedagog/dti_proti_nasillya/ееееееее 003.jpg/Files/images/sots_pedagog/dti_proti_nasillya/ееееееее 004.jpg/Files/images/sots_pedagog/dti_proti_nasillya/ееееееее 005.jpg/Files/images/sots_pedagog/dti_proti_nasillya/ееееееее 006.jpg/Files/images/sots_pedagog/dti_proti_nasillya/ееееееее 009.jpg/Files/images/sots_pedagog/dti_proti_nasillya/ееееееее 010.jpg/Files/images/sots_pedagog/dti_proti_nasillya/DSCN1763.JPG/Files/images/sots_pedagog/dti_proti_nasillya/DSCN1766.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1321